Szkoła Podstawowa w Osowej Sieni

Finał wojewódzki LOM w Drużynowych Biegach Przełajowych.

W dniu 5 kwietnia 2019 roku na terenach Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście odbył się Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych. Drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły po zwycięstwie w zawodach rangi powiatowej reprezentowały nasz powiat w biegach na dystansie 6 x 800 metrów. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali z 13 drużynami mistrzów powiatów województwa lubuskiego. W klasyfikacji drużynowej zespół dziewcząt naszej szkoły sklasyfikowany został na V miejscu, a zespół chłopców na X miejscu. W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt i chłopców na 77 zawodników startujących w każdej kategorii bardzo dobrze pobiegła Emilia Ławniczak, która z czasem 3 :35 ukończyła bieg na V miejscu oraz Aleksandra Okrzymowska z czasem 3:43 na VIII miejscu. W kategorii chłopców na XIX miejscu z czasem 3:25 bieg ukończył Filip Donaj.

Gratulujemy.

Galeria zdjęć.

———————————————————————————————————————————————-