Szkoła Podstawowa w Osowej Sieni

I miejsce w trójboju Lekkoatletycznym.

5 czerwca pięcioosobowa reprezentacja chłopców naszej szkoły z rocznika 2008 i młodsi pod opieką p. B. Korczaka uczestniczyła w powiatowych zawodach w Trójboju lekkoatletycznym. Zawody rozegrane zostały na stadionie OSiR Wschowa, gdzie każdy z zawodników miał do wykonania po trzy próby lekkoatletyczne tj. bieg na dystansie 60 m. skok w dal i rzut piłeczką palantową. Kacper Pytel, Fabian Sobecki, Kamil Sobecki, Piotr Krasicki i Filip Piosik , którzy reprezentowali naszą szkołę wygrali zawody i w dniu 12 czerwca 2019 roku będą reprezentować nasz powiat w Finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Zielonej Górze. Z pewnością będą to pierwsze tak ważne zawody dla naszych młodych zawodników.

—————————————————————————————————————————-