Szkoła Podstawowa w Osowej Sieni

Sukcesy w Powiatowych zawodach w Indywidualnej Lekkiej atletyce.

W czwartek 6 czerwca, sześcioosobowa reprezentacja naszej szkoły pod opieką p. M. Błaszczyka uczestniczyła w Mistrzostwach Powiatu Wschowskiego w Lekkiej atletyce. Zawody miały charakter eliminacji do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w dniu 17 czerwca w Międzyrzeczu. Każdy z naszych uczniów uzyskał awans do kolejnej rundy zajmując miejsca na podium. Ogólnie zdobyliśmy 10 miejsc medalowych w tym : 2 pierwsze, 5 – drugich i 3 trzecie.

Emilia Ławniczak – II miejsce w skoku w dal, II miejsce w biegu na dyst. 300 m.

Aleksandra Okrzymowska – III miejsce w skoku w biegu na dystansie 300m.

Szymon Czyż– I miejsce w rzucie piłeczką palantową, I miejsce w pchnięciu kulą,

Adrian Czyż – II miejsce w rzucie piłeczką palantową, III miejsce w pchnięciu kulą,

Filip Donaj – II miejsce w biegu na dystansie 60 m,

Robert Gulka – II miejsce w skoku w dal, III miejsce w biegu na dyst. 60 m.

—————————————————————————————————————————————