Szkoła Podstawowa w Osowej Sieni

Turniej Piłki Nożnej.

W piątek 13 grudnia reprezentacja naszej szkoły w składzie : Wiktor, Krystian, Adrian i Szymon  Czyż oraz Eryk Mirek, Hubert Grodziski, Kacper Mrozkowiak i Robert Gulka  pod opieką Pana Bogusława Korczaka uczestniczyli w V edycji Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej, którego organizatorem był  w I ZSZ im. St. Staszica we Wschowie. Ideą turnieju obok fajnej zabawy i współzawodnictwa było zebranie środków na kupno schodołazu dla Dominika Karbowskiego – 17 latka ze Wschowy. Atrakcją turnieju była obecność Przemysława Frankowskiego – byłego piłkarza Lechii Gdańsk,  Jagielloni Białystok, a obecnie piłkarza amerykańskiego klubu Chicago Fire i reprezentanta  naszej kadry narodowej  Po przywitaniu zawodników i gości rozpoczęto rozgrywki. Najpierw odbył się mecz nauczyciele kontra uczniowie, a następnie turniej młodzieży. Nasza drużyna po dwóch zwycięstwach, dwóch remisach i jednej porażce zdobyła osiem punktów i zakończyła turniej na III miejscu. Gratulujemy.

——————————————————————————————————————————