Szkoła Podstawowa w Osowej Sieni

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wschowskiego w siatkówce chłopców.

W piątek 6 marca na parkiecie sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 we Wschowie rozegrany został turniej powiatowy piłki siatkowej chłopców rocznika 2005-2006. Mecze rozegrane zostały w ramach rozgrywek Lubuskiej Olimpiady Młodzieży o awans do Finału województwa lubuskiego. Należy zaznaczyć, że pomimo faktu, iż nie występowaliśmy w roli faworytów turnieju, a piłka siatkowa nigdy nie była mocną stroną naszej szkoły, to chłopaki naszej drużyny pod opieką pana Mikołaja Błaszczyka zagrali bardzo dobre i wyrównane spotkania i w niczym nie ustępowali umiejętnościom swoim rywalom doprowadzając do tibreków. Nowe doświadczenia zaostrzyły apetyt i z pewnością zaowocują dalszym rozwojem na kolejne mecze w kolejnym roku. Skład zespołu : Adrian i Wiktor Czyż, Hubert Grodziski, Jan Krystkowiak, Karol Borowski, Jakub Walkowiak, Kacper Mrozkowiak.

Galeria zdjęć.

——————————————————————————————————————————————–