Szkoła Podstawowa w Osowej Sieni

Mistrzowie Powiatu Wschowskiego w piłce nożnej chłopców.

Od lewej : Aleksander Majewski, Marcel Hoffmann, Kacper Okrzymowski, Szymon Czyż, Filip Donaj, Karol Borowski, Adrian Czyż, Dominik Kromoliński.

W piątek 25 września na Orliku w Ciosańcu rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Wschowskiego w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Do fazy powiatowej awansowały po dwie drużyny z każdej gminy, które odpowiednio zajęły I i II miejsca. Nasza drużyna pod okiem pana Bogusława Korczaka po awansie z I miejsca spotkała się z drużynami z SP. Ciosaniec, SP. Sława i SP. nr 2 Wschowa. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych i deszczowej aury, nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony zdobywając łącznie 11 bramek przy 1 straconej i zdobywając tym samym tytuł Mistrzów Powiatu i awansując do kolejnej fazy rozgrywek 1/2 Finału Wojewódzkiego.

Wyniki spotkań :

SP. Sława – SP. Osowa Sień – 0 : 5

SP. Ciosaniec – SP.Osowa Sień – 1 : 4

SP. Nr 2 Wschowa – SP.Osowa Sień – 0 : 2

GRATULUJEMY !!!!

Szymon Czyż odbiera puchar i dyplom.