Szkoła Podstawowa w Osowej Sieni

Magdalena Sobecka laureatką gminnego konkursu plastycznego.

15 października 2020 r. w Bibliotece Publicznej we Wschowie nastąpiło podsumowanie gminnego  konkursu plastycznego dla uczniów klas II i III szkół podstawowych  pt.:” Cudowny świat baśni Andersena”. Odzew naszych uczniów był jak zawsze pozytywny i wśród 54 złożonych w bibliotece prac, aż 13 wykonanych zostało przez naszych uczniów. Wśród uczniów klasy III prace wykonali : Dariusz Prządka, Maksymilian Chruścicki, Lena Grześkowiak, Lena Szablewska, Nina Zając, Natalia Paradzińska, z klasy drugiej : Alan Kałużny, Urszula Duszyńska, Magdalena Sobecka, Zofia Grzegorzewska, Zuzanna Jakubowska, Adrianna Maciak i Olivia Skopińska. Spośród wszystkich prac Komisja konkursowa wybrała i nagrodziła 6 laureatów, wśród których nagrodzona została praca Magdaleny Sobeckiej – uczennicy drugiej klasy naszej szkoły .

Gratulujemy.

———————————————————————————————————————————–