Szkoła Podstawowa w Osowej Sieni

Takiej zimy nie pamiętamy…

   Wiele radości w tych dziwnych czasach panującej pandemii grypy, przysporzyła nam tegoroczna zima. Któż bowiem nie lubi zabaw na śniegu i ze śniegiem oraz innych zabaw na białym puchu. Ostatnie zimy nie były zbyt łaskawe w warunki sprzyjające białym szaleństwom, ale tegoroczna zima przysporzyła uczniom wiele radości. Uczniowie klas 1 – 3 naszej szkoły, niemal każdego dnia korzystali z uroków zimy na naszej szkolnej górce i szkolnych boiskach mocno przysypanych śniegiem. Jak widać na zdjęciach nie tylko sanki cieszyły się powodzeniem, ale zjazdy na jabłuszkach czy zabawy pod śniegiem sprawiały naszym najmłodszym uczniom wiele frajdy. Tę zimę na pewno bardzo długo będziemy wspominać…….

———————————————————————————————————————————–