14 czerwca trzy uczennice naszej szkoły: Ula Markiewicz, Tosia Jaśkowiak i Zosia Piosik wzięły udział w Dyktandzie o Pióro Burmistrza, zorganizowanym przez Bibliotekę Miasta i Gminy Wschowa. Konkurs był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności ortograficznych i interpunkcyjnych oraz zmierzenia się z innymi miłośnikami poprawnej polszczyzny.
Z ogromną radością informujemy, że Ula okazała się bezkonkurencyjna i zdobyła I miejsce, sięgając po prestiżowe Pióro Burmistrza. Jesteśmy dumni!