Wielkie brawa dla naszych młodych sportowców! W ubiegłym tygodniu odbyły się finały wojewódzkie turnieju „Z Orlika na Stadion”. Naszą szkołę reprezentowały w wielkim finale aż trzy zespoły! Dziewczęta z klas IV–VI zajęły 4 miejsce w całym województwie! Chłopcy z klas IV–VI stanęli na najniższym stopniu podium, zdobywając 3 miejsce! Chłopcy z klas VIII również zakończyli rywalizację na świetnym 3 miejscu!Gratulujemy wszystkim zawodnikom! Jesteśmy z Was ogromnie dumni – pokazaliście prawdziwego ducha walki i pięknie reprezentowaliście naszą szkołę!
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 Klaudia Kowalskacze 22, 2026cze 22, 2026 Ula mistrzynią ortografii! 14 czerwca trzy uczennice naszej szkoły: Ula Markiewicz, Tosia Jaśkowiak... Klaudia Kowalskacze 22, 2026cze 22, 2026 Konkurs skakania na skakance W maju uczniowie klas 1 i 2 wzięli udział w... Klaudia Kowalskacze 17, 2026cze 17, 2026
Ula mistrzynią ortografii! 14 czerwca trzy uczennice naszej szkoły: Ula Markiewicz, Tosia Jaśkowiak... Klaudia Kowalskacze 22, 2026cze 22, 2026 Konkurs skakania na skakance W maju uczniowie klas 1 i 2 wzięli udział w... Klaudia Kowalskacze 17, 2026cze 17, 2026
Konkurs skakania na skakance W maju uczniowie klas 1 i 2 wzięli udział w... Klaudia Kowalskacze 17, 2026cze 17, 2026